Yadegariprint@yahoo.com 026-33123
چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال

چاپ دیجیتال یکی از بهترین روش های تبدیل عکس ها و تصاویردیجیتال به محصولات چاپی است. چاپ دیجیتال با بقیه روش های چاپ همانند چاپ افست متفاوت است. برخی از این تفاوت هاعبارتند از:

در چاپ دیجیتال می توان در هر دور چاپ تصویر متفاوتی چاپ کرد زیرا در این روش از پلیت استفاده نمی شود.
در این روش میزان مواد باطله شامل مواد شیمیایی چاپ و کاغذ کم می باشد چون نیازی به رسیدن به رنگ و یا تنظیمات در زمان چاپ وجود ندارد.
به دلیل حذف مراحل پیش از چاپ شامل لیتوگرافی، فرآیند چاپ دیجیتال بسیار کوتاه است.
در چاپ دیجیتال هزینه چاپ به تعداد نسخه های چاپی ارتباطی ندارد

چاپ شخصی شده

در چاپ  دیجیتال  با  توجه به وجود امکان چاپ در تیراژ محدود شما می توانید هر نسخه از  محصول  چاپی خود را متفاوت با نسخه قبلی چاپ کنید. به عنوان مثال شما می توانید کارت تبریک های شخصی شده با تصاویر مختلف  و  یا کارت ویزیت با طرح های مختلف را درهر دور چاپ کنید . همچنین این قابلیت به شما امکان چاپ اطلاعات متفاوت را می دهد.یعنی می­توانید در هر نسخه چاپی خود اطلاعات متفاوتی  را چاپ  کنید این اطلاعات میتواند شماره سریال و یا نام گیرنده و یا تصویر هر فرد باشد.

چاپ درتیراژ محدود

در  چاپ  دیجیتال  به دلیل حذف پلیت و چاپ مستقیم از کامپیوتر روی کاغذو امکان کالیبرآسیون دستگاه امکان چاپ در تیراژ محدود حتی یک نسخه  با هزینه پایین وجود دارد به همین دلیل این روش چاپ دیجیتال  برای  مصارفی  مثل تهیه نمونه و یا چاپ محصولات کم تعداد کاربرد زیادی دارد.

عضویت در گروه تلگرام راهنمای طراحی
X